a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Oferta dla firm

Imprezy integracyjne dla firm.

Planujesz organizację firmowej imprezy i chcesz, aby wydarzenie na długo pozostało tematem nr 1 biurowych plotek? Dreamlandia pomoże Ci zorganizować firmową imprezę marzeń!

Profesjonalnie, efektownie i z ogromną dawką dobrego humoru – to nasze motto, którego się trzymamy podczas przygotowywania scenariuszy i dbania o przebieg imprez firmowych przygotowanych na zlecenie Klientów.

Imprezy firmowe, które zapadają w pamięć

W branży eventowej obecni jesteśmy już od 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy, aby pomóc zorganizować najlepsze imprezy dla firm – ciekawe i niebanalne, a zarazem idealnie wpisujące się w wizję Klienta.

Nasi animatorzy i konferansjerzy zadbają o ciekawą oprawę wydarzenia, pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę pełną luzu, uśmiechu oraz znakomitej zabawy.

Kompleksowo organizujemy:

  • imprezy firmowe integracyjne i motywacyjne,
  • firmowe pikniki,
  • eventy promocyjne,
  • atrakcje na sympozja i konferencje,
  • inne wydarzenia biznesowe.
  • targi

 

Specjalnie na zamówienie konkretnego Klienta, przygotowujemy ciekawe scenariusze, pomagamy dobrać i zarezerwować miejsce oraz dostarczamy atrakcje, które urozmaicą zabawę. Dbamy o catering, obsługę animatorów, hostess i konferansjerów, profesjonalną oprawę sceniczną oraz muzyczną.

 

Urozmaiceniem wydarzenia może być impresariat artystyczny. Pokazy taneczne i gimnastyki artystycznej, cheerleaders, występy cyrkowe i kuglarskie, pokazy iluzji, sztuk walki oraz spektakle to uniwersalne propozycje, które pasują dla firm działających w dowolnej branży. Na imprezy plenerowe polecamy koncerty, niesamowite pokazy laserów oraz fireshow.

Imprezy firmowe tematyczne – zorbing, quady, paintball

Specjalnie na imprezy integracyjne i motywacyjne przygotowujemy ciekawe programy tematyczne. W tej roli doskonale sprawdzają się ekstremalne zabawy w terenie. Zorbing ze zbocza do wody Zalewu Kryspinów (Małopolska). Przejażdżki quadami lub autami terenowymi nad Zalewem Kryspinów i po bezdrożach w okolicach Krakowa to coś dla miłośników czterech kółek, a mecze paintball pozwolą na doskonałą zabawę. Kolorową farbą możesz strzelić nawet do swojego szefa 😉

 

Chcesz zorganizować firmową imprezę inną niż wszystkie?
Skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.

 

Obszar działania: Kraków i okolice

Nasi Klienci.

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez dla dzieci i dla firm oraz wiele wycieczek. Na naszym koncie mamy kilkaset urodzin plenerowych i tematycznych. Z naszych usług skorzystały dotychczas takie firmy i instytucje jak:

Użyte na stronie znaki firmowe marek są własnością wymienionych podmiotów, zaprezentowanymi jedynie w celach poglądowych.

ZOBACZ TAKŻE: