a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Wizyta Mikołaja

Mikołaj Kraków – spełniamy dziecięce marzenia

 

Ma długą białą brodę, czerwony płaszcz i przepastny worek pełen niesamowitych prezentów. Z jego ust nie znika radosny uśmiech od ucha do ucha, a iskierki w oczach wskazują dobrotliwy charakter. Kochają go wszystkie dzieci. Kto to taki? Święty Mikołaj oczywiście.

Chcesz, aby Twoje dziecko poczuło radość, że udało się spotkać Mikołaja? Kto z nas nie pamięta, jak oczekiwaliśmy na wizytę tego wyjątkowego gościa, przynoszącego upragnione prezenty? Wkradnie się przez komin, a może podjedzie saniami ciągniętymi przez renifery tuż pod okno? Dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Wizyta Mikołaja pozwoli Ci spełnić marzenia dzieci. Uśmiechnięty gość z workiem pełnym prezentów może zawitać w szkole, przedszkolu, firmie, galerii handlowej lub prywatnym domu. Organizacją imprez i wizyt Mikołaja zajmujemy się już od 2009 roku, co pozwoliło nam szczegółowo poznać oczekiwania najmłodszych.

Mikołajki w przedszkolu, szkole lub firmie

Mikołaj nie tylko rozda prezenty, ale i jest doskonale przygotowany na spotkanie z każdą grupą dzieci. Często zabiera ze sobą asystentów: elfów lub śnieżynki.

ZOBACZ TAKŻE: