a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

O nas

O NAS.

Dreamlandia – spełniamy marzenia!

Wierzymy, że wyjątkowe okazje zasługują na niebanalną oprawę. Dlatego w 2009 roku stworzyliśmy Dreamlandię, w której zajmujemy się kompleksową organizacją imprez. Przygotowujemy scenariusze, zapewniamy opiekę animatorów i liczne atrakcje w trakcie wydarzeń.

W naszej ofercie znaleźć można:

Zapewniamy niezwykłe wspomnienia!

  • Nasz zespół tworzą ludzie, dla których spełnianie cudzych marzeń jest najlepszym wyzwaniem i motorem napędowym. Są wśród nich:
 • certyfikowani animatorzy,
 • absolwenci szkół teatralnych,
 • aktorzy pracujący na co dzień w teatrach stacjonarnych i edukacyjnych,
 • doświadczeni tancerze i artyści,
 • trenerzy sportowi,
 • muzycy i DJ-e,
 • osoby z wykształceniem pedagogicznym.

Wszyscy wspólnie dokładamy starań, by każda z zorganizowanych przez nas imprez i wycieczek zapadła na długo w pamięci jej uczestników dzięki odpowiedniej mieszance adrenaliny i niespodzianek. Mamy duże doświadczenie i jeszcze większe pokłady kreatywności, a jakość naszych usług potwierdza certyfikat wiarygodności.

Naszymi partnerami biznesowymi są:
Leader School Wieliczka, Leader School Słomniki, Dwór w Tomaszowicach, Willa Decjusza, Rohatyna, Willa Decjusza, Willa Retro, Zalew Kryspinów, Teatr Groteska, Opera Krakowska, Karczma Rohatyna, Skansen Smaków. Mieliśmy okazję realizować wspólne projekty, a także organizować imprezy w obiektach, którymi dysponują.

Dobra zabawa w naszych rękach

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, by w 100% dopasować się do jego oczekiwań. Niestraszne są nam nowe wyzwania.

Do współpracy zapraszamy:

 • rodziców z dziećmi – to dla nich przygotujemy niezapomniane urodziny i zadbamy o wymarzony strój malucha z tej okazji,
 • szkoły i przedszkola, samorządy, organizacje pozarządowe itp., poszukujące sprawdzonej firmy organizującej wycieczki, pikniki, mikołajki i nie tylko,
 • firmy, dla których możemy zaplanować i przeprowadzić: imprezy firmowe, konferencje, bankiety, promocje i wigilie we wspólnych gronie, które dzięki naszemu wsparciu nie będą nudne.

Zaproponujemy Państwu organizację wydarzenia spełniającego Wasze oczekiwania, jego scenariusz, przygotowanie i przeprowadzenie – zakres usług do uzgodnienia. Przy zawieraniu umów pobieramy zaliczkę w wysokości 30% uzgodnionej ceny usługi. Płatności przyjmujemy gotówką lub przelewem na konto: 28 1910 1048 2114 8627 5395 0002.

Nasze Atuty

Szkolne wycieczki 00%

Eventy dla firm 00%

Urodziny dla dzieci 00%

Uśmiech!!! 00%

ATUTY

"Dreamlandia - to niebanalne pomysły, indywidualne podejście do Klienta, sympatyczna obsługa i rzetelność, którą wyróżniają na tle konkurencji!"

Paulina Koźbiał

AMAGO

"Polecam Dreamlandie, jako profesjonalnego Partnera przy organizacji imprez."

Barbara Ptak

FUNDACJA ZAMEK KRÓLEWSKI NIEPOŁOMICE
a

Nasi Klienci.

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez dla dzieci i dla firm oraz wiele wycieczek. Na naszym koncie mamy kilkaset urodzin plenerowych i tematycznych. Z naszych usług skorzystały dotychczas takie firmy i instytucje jak:

Użyte na stronie znaki firmowe marek są własnością wymienionych podmiotów, zaprezentowanymi jedynie w celach poglądowych.