a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Quady

Quady Kraków – pojazdy do zadań specjalnych

Chcesz zorganizować firmową imprezę pełną ekstremalnych atrakcji? Specjalnie dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie aktywne rozrywki w terenie, wypożyczamy nowoczesne quady.

Doskonale sprawdzą się one:

  • na imprezach integracyjnych i motywacyjnych,
  • jako urozmaicenie programu biznesowej konferencji lub firmowego zjazdu,
  • na wieczór kawalerski i panieński.

Pokonaj trudne trasy, poczuj moc najlepszych pojazdów. Dreszczyk emocji gwarantowany!

Quady to czterokołowe pojazdy zaprojektowane do zdań specjalnych. Mocne silniki o dużej pojemności, sztywne mosty i solidne konstrukcje pozwalają pokonywać nawet najbardziej ekstremalne trasy. Idealnie radzą sobie na bezdrożach, leśnych i polnych duktach, wzniesieniach czy podmokłych terenach (w tym na bagnach i w płytkich strumieniach). Dzięki temu przypadną do gustu wszystkim miłośnikom off-roadu, żądnym ekstremalnych wrażeń podczas jazdy.

Quady Kraków – idealna atrakcja na firmowe imprezy

Oferujemy wynajem quadów i dobór ciekawych tras na firmowe imprezy. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo Klientów, dlatego dostarczamy wyłącznie markowe pojazdy cieszące się dużym zaufaniem wśród fanów ekstremalnej jazdy oraz profesjonalne kaski. Organizujemy przeszkolenie uczestników.

Quady są proste w obsłudze (posiadają sekwencyjną lub automatyczną skrzynię biegów), ekonomiczne i doskonale radzą sobie w każdych warunkach.

Te ekstremalne pojazdy mogą stanowić motyw przewodni imprezy lub jedynie jej urozmaicenie. Dopasowujemy się do oczekiwań Klientów, dlatego możemy wyznaczyć tor dla osób, które dopiero szkolą swoje umiejętności za kierownicą lub zorganizować wyprawę wraz z instruktorem w teren (w tym przypadku preferujemy mniejsze grupy).

Wybierz się z nami na wycieczkę quadem. Przejażdżki na quadach z Dreamlandią odbywają się w okolicach Krakowa oraz nad Zalewem Kryspinów.

ZOBACZ TAKŻE: