a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci - Kraków i okolice.

Urodziny dziecka coraz bliżej, a Ty wciąż nie wiesz, jaką niespodziankę przygotować na ten specjalny dzień? Myślisz o wyjątkowej imprezie dla swojej pociechy?

Wymarzone urodziny dla dzieci z Dreamlandią – znakomita zabawa przez cały dzień

Wspólnie z nami spełnij marzenia swojej pociechy o wyjątkowych urodzinach dla dzieci – pełnych znakomitej zabawy, szalonych i kreatywnych. Zespół Dreamlandii zadba, aby na ustach Twojego dziecka zagościł uśmiech, a zaproszonym Gościom ani przez chwilę nie towarzyszyła nuda.

 

  • Tematyczne urodziny dla dzieci  – kreatywnie i z polotem

Naszym celem jest spełnianie dziecięcych marzeń i snów, dlatego każdy scenariusz imprezy dostosowujemy do pomysłów najmłodszych oraz ich rodziców. Nie macie pomysłu, czym zaskoczyć przyjaciół z przedszkola, podwórka lub szkoły? Doświadczeni pedagodzy, certyfikowani animatorzy, aktorzy i artyści podpowiedzą ciekawe scenariusze i zadbają o świetną zabawę.

Servival, paintball, a może bal na dworze bajkowej księżniczki lub przyjęcie pełne magicznych wróżek? Przygotowujemy pomysły imprez idealnych dla dzieci w różnym wieku. Na swoim koncie mamy organizację urodzin zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Dbamy także o piękną oprawę oraz kostiumy dla jubilata i Gości. To sprawia, że miejsce imprezy stanie się zupełnie innym światem. Światem z marzeń Twojej pociechy.

 

  • Plenerowe urodziny dla dzieci i tradycyjne

Twoje dziecko woli spędzać czas na świeżym powietrzu? Specjalnie dla pełnych energii solenizantów, którzy ani chwili nie mogą usiedzieć w miejscu, przygotowujemy urodziny plenerowe. Taka impreza doskonale sprawdzi się wiosną i latem, gdy za oknem świeci słońce, a przyroda zachęca do opuszczenia czterech ścian.
Plenerower urodziny dla dzieci mogą odbyć się nad Zalewem Kryspinów, w Osadzie Jurajskiej, w ogrodzie lub innym miejscu wskazanym przez Klienta.

Nie zapominamy o miłośnikach bardziej konwencjonalnych imprez, dlatego organizujemy także urodziny tradycyjne. Nasi animatorzy dbają jednak, aby nie było to nudne przyjęcie, ale spotkanie pełne kreatywnej zabawy i śmiechu. Przygotowujemy ciekawe konkursy i gry, zachęcamy do wspólnej zabawy każdego uczestnika imprezy. Gwarantujemy, że żadne dziecko nie będzie chciało opuścić przyjęcia przed jego zakończeniem. Urodziny mogą odbyć się w naszej siedzibie w Słomnikach.

Kwestie organizacyjne dopięte na ostatni guzik!

Naszym wspólnym celem jest nie tylko znakomita zabawa solenizanta i jego gości, ale także bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy. Pracownicy Dreamlandii dbają o każdą kwestię organizacyjną – od przygotowania scenariusza imprezy aż po wcielenie go w życie.Nasi Animatorzy maja ogromne doświadczenie w organizacji urodzin.

To sprawia, że urodziny dla dzieci zorganizowane przez firmę Dreamlandia to bajkowe przyjęcia dla dzieci i relaks, któremu mogą oddać się rodzice. Najlepszą rekomendacją jest to, że wielu Klientów korzysta z naszych usług co roku.

 

Obszar działania: Kraków i okolice.

Urodziny dla dzieci – Gwarantujemy:

  • kompleksową obsługę,
  • liczne atrakcje dodatkowe,
  • gry i zabawy przygotowane przez wyspecjalizowanych animatorów,
  • miłą i niezapomnianą atmosferę!

Na swoim koncie mamy organizację kilkuset imprez urodzinowych dla dzieci. Wielu rodziców zwraca się do nas ze zleceniem organizacji imprez urodzinowych dla ich pociech rok w rok! Często Tak więc nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się sam, że organizację urodzin warto powierzyć profesjonalistom.

ZOBACZ TAKŻE: