a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Imprezy dziecięce

Zawsze dobra zabawa.

Wasza gmina planuje festyn z okazji Dnia Dziecka? A może przedszkole chce przygotować wspaniałą niespodziankę z okazji mikołajek?

Zapraszamy szkoły, przedszkola, firmy, organizacje, samorządy oraz osoby prywatne, które chcą zorganizować wyjątkową imprezę z dziecięcych marzeń. Pomagamy przygotować najlepsze atrakcje dla dzieci, dostarczamy kostiumy i catering, wypożyczamy urządzenia, przygotowujemy gry, konkursy, zabawy oraz inne atrakcje. Nad przebiegiem każdej imprezy czuwają doświadczeni animatorzy i konferansjerzy.

Imprezy, warsztaty dla dzieci – wyśmienita zabawa dla każdego

Imprezy, warsztaty dla dzieci

Chcesz przygotować imprezę okolicznościową w przedszkolu lub szkole? A może firma planuje rodzinny piknik w plenerze dla całych rodzin? Dreamlandia działa w tej branży już od 2009 roku.

Naszą siłą jest przede wszystkim zespół – doświadczony i odpowiedzialny, a zarazem pełen spontaniczności kochanej przez wszystkie dzieci. Animatorzy, utalentowani tancerze, DJ-e, artyści… Wszyscy doskonale wiemy, że najmłodsi są najbardziej wymagającymi Klientami – znudzone miny dzieci szybko pokazują, że scenariusz imprezy nie jest porywający.
Z tego powodu każda dziecięca impreza zaskakuje połączeniem spontanicznej zabawy i ciekawych rozrywek (m.in. konkursy, gry, rywalizacja sportowa, rozmaite urządzenia rekreacyjne).

 

Dziecięce imprezy i warsztaty przygotowujemy dla przedszkoli, szkół, firm. Dreamlandii specjalnością są także wydarzenia plenerowe:

  • rodzinne pikniki
  • imprezy z okazji Mikołajek
  • spotkania wigilijne
  • Dni Dziecka
  • Halloween

Możemy wskazać ciekawe miejsca lub zorganizować wydarzenie w miejscu wybranym przez Klienta. Dbamy o scenariusze, które idealnie wpisują się w daną okazję, a zarazem nie powielają utartych schematów.

Atrakcje, które dostarczą niesamowitych wrażeń!

Na imprezy dziecięce polecamy : zjeżdżalnie, zamki, symulatory, trampoliny czy byk typu rodeo to coś, co przypadnie do gustu zarówno nieco starszym, jak i młodszym dzieciom.
Możemy wynająć również kort tenisowy, park linowy, plac zabaw lub zorganizować atrakcje w obiektach proponujących sporty wodne.

Gwarantujemy:

  • kompleksową obsługę,
  • liczne atrakcje dodatkowe,
  • gry i zabawy przygotowane przez wyspecjalizowanych animatorów,
  • miłą i niezapomnianą atmosferę!

Dziecięce imprezy z Dreamlandią – zapraszamy do kontaktu!

ZOBACZ TAKŻE: