a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Zorbing

Zorbing Kraków – nieziemska frajda na każdą imprezę

 

Zastanawiałeś się kiedyś, jak poczuł się Neil Armstrong, stawiając pierwsze kroki na Księżycu? Z Dreamlandią odkryjesz zachowanie swojego ciała w warunkach braku grawitacji. Zorbing, czyli duża kula sferyczna, to doskonała rozrywka nie tylko dla miłośników kosmicznych klimatów. Niesamowita doznania i mnóstwo świetnej zabawy – gwarantujemy, że ta rozrywka już na zawsze Cię wkręci.

Zorbing – na czym to polega?

Zorbing to toczenie się w specjalnej kuli sferycznej. Nieco przypomina ona ogromny balon, ma 4 m średnicy na zewnątrz i 2 m średnicy wewnątrz. Ścianki kuli wypełnia powietrze, a metr grubości zapewnia idealną amortyzację podczas toczenia po nierównej nawierzchni. Wystarczy wejść do Zorby i zapiąć specjalne pasy. Następnie kula jest toczona – najbardziej ekstremalne odczucia gwarantuje toczenie ze zbocza lub po wodzie.

Kula sferyczna może osiągnąć szybkość nawet do 50 km na godzinę, dlatego zorbing to prawdziwe szaleństwo, którego nie sposób porównać z niczym innym.

Zakręcona rozrywka na imprezy

Dreamlandia, jako jedyna firma w Małopolsce, organizuje zorbing ze zbocza do wody Zalewu Kryspinów. Toczenie w kuli sferycznej to zakręcona rozrywka, która przypadnie do gustu zarówno miłośnikom ekstremalnych przeżyć, jak i osobom obawiającym się niebezpiecznych sportów. Mogą z niej korzystać uczestnicy w każdym wieku (w przypadku dzieci niezbędne jest zachowanie najwyższych środków bezpieczeństwa).

Zorba idealnie sprawdza się m.in. na:

  • firmowe imprezy integracyjne
  • imprezy motywacyjne,
  • eventy,
  • konferencje,
  • wieczory panieńskie i kawalerskie,
  • osiemnastki.

Sprawdź siłę nieważkości, stawiaj pewne kroki na wodzie.

 

Zorbing daje możliwość poczucia stanu nieważkości. Rozrywka w kuli sferycznej toczącej się ze wzniesienia pozwala odczuć atmosferę promu kosmicznego. Zorba tocząca się po wodzie, z uczestnikiem biegającym w środku kuli, to ekstremalne przeżycie przypominające chodzenie po wodzie. Kula asekurowana jest wtedy linami trzymanymi na brzegu, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo.

 

zorbing Kraków

ZOBACZ TAKŻE: